1/17/2013

18 +


Oh Hell nah! I like these cute sex positions !!
..hahahaha well okay!! They are My OCs *Nacta and Enna* XD They are always doing things like this! so just i wanted to do something like that for them (Original pic [link])
ok! thats all!! Hope you like them.. hihi X'DD

19 comment:

Enna dedi ki...

hmm... İlginç bir düşünce olmuş senin için.. Acaba bunu neden yaptığını sorabilirmiyim? Yani ben ve Nacta'yı neden göstermek istedin?? Açıkçası Nacta bunu görürse yani biliyorsun o böyle koca kafalardan hoşlanmıyor.. O yüzden yani, neyse ben çok beğendim ama Nacta işte biliyorsun güzelim. Ne desem yalan olur... Ama hep bu şekilde değil bazen sadece 4. bile yaptığımız oluyor, bu sadece genel olanı.. ahahahahah ve benim yüz şeklim genelde bu şekilde olmaz, daha hırslı olur ve ayrıca neden göğüslerim yok??

Nacta dedi ki...

BU NE BE???????????? AMAN TANRIM ÇOK KOMİK GÖRÜNÜYORUM! Üzgünüm bayan yaratıcılarım fakat hiç beğenmedim >(
Neden koca kafalı şeylerden bu kadar hoşlanıyorsunuz ki? Hem çirkinler hemde Enna'nın dediği gibi memeleri bile yok! Dudakları da öyle. Çirkinler işte! Hem neden Marcus için böyle şeyler yapmıyorsunuz da Enna ve ben? HUH?????? Bana bakın yaratıcı falan dinlemem yeminlen yakarım oraları acımam bak! Ona göre!!!

Enna dedi ki...

Evet hayatım sana bu konuda kesinlikle katılıyorum.. Neden Marcus için sex pozisyonları yapmıyorlar ki? Açıkçası partneri yoksa yardımcı olabilirim... Neyse, Nacta bu konuda da haklı, bunların göğüsleri ve dudakları yok. hıh?

Ama ben bunları beğeniyorum Nacta, sen hoşlanmıyorsun evet ama bence şirinler. Eğer güzel yapılırsa bence çok hoş olurlar :) (Göğüs ve dudak gibi)

Nacta dedi ki...

Evet memeler önemlidir bir kadında! Ve ....
ENNA! NE DEMEK ŞİMDİ BU? NE PARTNERLİĞİNDEN BAHSEDİYORSUN SEN? MARCUS SENİNLE BÖYLE ŞEYLER YAPMAZ UNUT BUNU!!!! ANLADIN MI?!?!

Enna dedi ki...

Ben sadece yardımcı olmak istedim sinirlenme hemen...

Evet önemli ama sadece göğüsleri değil, bence bacakları ve dudakları da en az göğüsleri kadar önemli. Onlar olmasa sen ne yaparsın açıkçası merak ediyorum. ha ha ha

CuBur dedi ki...

Hey hey hey! Siz ikiniz ne yapıyorsunuz burada? o.O
...ama beğenmediniz mi? Sahi mi??? Neden; Sadece chibi tarzı olduğu için mi yani? hmmm .. Peki tmm öyle olsun bakalım >.<
Madem ikinizde böyle düşünüyorsunuz o zaman bundan sonra sizin için gelecek olan çizime biraz daha dikkatli bakmanızı öneririm. ;) *ve lütfen burada kavga etmeyin* :P

Nacta dedi ki...

Bizim için mi? NEDİR O??? NEYDEN BAHSEDİYORSUN SEN???????? Güzel bir şey mi ?? :D

Beğenmedim değil, sadece .... Şey işte bu tarz (chibi işte) pek sevmiyorum, kusura bakma yani.

Enna dedi ki...

ayyyyyyyyyyy.. Bundan sonra bizim için özel bir çizim mi olacak yani??? Nacta duydun mu hayatım?? Aww tamam tamam ben bekliyorum. Ben aslında beğendim ama Nacta işte biliyorsun koca kafalı şeylerden hoşlanmıyormuş dangalak.. ahhhhhh.. Ama güzel olmuş, ben şimdi bunu kişisel facebook sayfamda 2.resmi avatar yapacağım. Tekrardan teşekkür ederim tatlım :*

Nacta dedi ki...

HEMEN SUÇU BENİM ÜZERİME AT! BEĞENDİM DEDİM YA!!!

CuBur dedi ki...

Haahahahaha.. XD tamam tmm anladım! Beğendiğinize sevindim o halde ^^ Ve Enna, tatlım ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! Belki blogunda paylaşırsan fb resmini bende görebilirim?!! :* Teşekkür ederim tekrardan *kavga etmeyin lütfen* ^^"

KashmirTxH dedi ki...

Ohhaaaa lan ne oluyo burada 2 dkka boş bırakmaya gelmiyonuz haaa,, hemen dolmuş bura bööle.. Suburniiiiii,,, bunalrın burada olduklarını neden bana söylemedin??? neyse ama resim çok tatlı bence,, Enna vatarını görmek isterim.. ♥ Hadi gareeeeee bekliyom :PPPP

CuBur dedi ki...

Hehehehe deli bunlar bee X'DDDD

Enna dedi ki...

Tamam kızlar sizin için yarım saat sonra koyacağım söz ;)

Nacta uyuzu suçu sana attığım falan yok. Yazılar yukarıda yazıyor işte, buyur oku bak.. Ben haklıyım işte o kadar. Sen başlattın, ben değil. Hem kavga edecek değilim seninle şu anda :)

Nacta dedi ki...

Aman iyi etme bayan çok bilmiş sonradan görme kraliçe bozuntusu!
BENDE SANA ÇOK MERAKLIYDIM SANKİ! pehhhh ....

Enna dedi ki...

ahahahaha meraklısın tabi.. Duştayken, mağdem meraklı değilsin, neden yanıma geliyorsun o zaman.

Nacta dedi ki...

O öylesine .... Hem eğer bir daha istemiyorsan gelmem yani rahatsız oluyorsun sanırım iyi TAMAM!

Enna dedi ki...

Yaaa Nacta saçmalama. Rahatsız falan olmuyorum tabi kide. Ahhhh sadece bana meraklısın demek istedim. Ben olmazsam yaşayamazsın işte O KADAR!!! ben bundan bahsettim. Tabi kide yanıma gelmen hoşuma gidiyor... Hatta beni deli ediyorsun..

Bu arada ben blog resmini koydum tatlım buradan bakabilirsin ♥ Öptüm Enna ♥ http://chrystalenna.blogspot.com/2013/01/new-facebook-profile-pic.html

Nacta dedi ki...

İyi tamam!

Enna dedi ki...

hah.. Ben haklıyım ♥

Popular Posts

Search